12 BİNGÖLSPOR KULÜBÜ'NDEN SAHTE FORMA UYARISI

12 Bingölspor Kulübü, kulübe ait ürünlerin sahte baskılarla haksız kazanç sağlandığını açıkladı.

12 Bingölspor Kulübü'nden Sahte Forma Uyarısı

12 Bingölspor Kulübü, kulübe ait ürünlerin sahte baskılarla haksız kazanç sağlandığını açıkladı. Kulüp, resmi internet hesabından yaptığı yazılı açıklamada, 12 Bingölspor mağazasının tüm gelirinin Bingölspor Kulübü'ne aktarıldığını vurgularken, kötü niyetli kişilerin sahte ürünler basarak haksız kazanç elde ettiğini belirtti.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"12 Bingölspor mağazası, tüm geliri Bingölspor Kulübü'ne aktarılan, Bingöl'ümüze ve memleketimize ait bir markadır. Takımımıza büyük ya da küçük destek vermek isteyen tüm hemşerilerimiz ve Bingölspor sevdalıları için kurulmuş bir platformdur. Marka başlangıcında internet üzerinden hizmet verirken, sizlerden gelen talep üzerine Bingöl'de sizlere daha iyi hizmet vereceğimize inandığımız Trendstore mağazasıyla ilgili resmi sözleşmeler yapılarak sizlerin ürünlere daha rahat ulaşımını sağlamaya çalıştık. Ancak geldiğimiz noktada şunu görüyoruz ki; ilimizin markası hala beklenilen talebi görmediği gibi kötü niyetliler tarafından da kullanılıyor. Bilgimiz dışında birkaç firma tarafından sahte ürün basılarak satıldığı tespit edilmiştir.

12 Bingölstore tek yetkili satıcısı 'Trendstore' mağazasıdır. Onun dışında alacağınız ürünlerin 3. şahıslara faydası vardır. Bingölspor Kulübü'ne bir faydası yoktur. Filistin halkına gelir amaçlı yaptığımız kampanyaya bile kendi sahte ürünlerini satarak maddi kazanç sağlayanları da ayrıca buradan kınıyoruz. Geliri ilin takımına ait olan bir markayı maddi çıkarları için kullananları vicdanları ile başbaşa bırakıyoruz. Bingölspor Kulübü'ne katkı sunmak isteyen hemşerilerimizin alışveriş için Trendstore Mağazası'nı veya internet sitesi üzerinden 12bingolstore resmi satış sitemizi tercih ederek gerçekleştirmelerini rica ederiz."

 

UHA Haber Merkezi - AZİZ ÖNAL

BELEDİYELER

EKONOMİ